Memoriál Mileny Štěrbové Litohoř 14.-16. 9. 2018 - výsledky
Doplněno foto

Memoriál Mileny Štěrbové - Mezinárodní klubové všestranné zkoušky slídičů (CACT, CACIT)

Litohoř, 14. - 16. 9. 2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112131415161718CenaBodyTitul
1 Charlie z Šilhanova chovu 18 NK Petr Šilhan 4 4 4 4 4V 4Z 4 4 4 4 4 4 4 4 4S 3Z 4V 3 I. 496 CACIT, CACT
2 ARŠA z Nedelišťa 12 NK Ing. Martin Sýkora 4 4 4 4 4V 4Z 4 4 4 4 4 4 4 4 4S 4V 4V 4 I. 480 r.CACIT, r.CACT
3 Clint Radhaften 21 NK František Sedlák 4 4 4 4 3V 4Z 3 4 4 3 4 4 4 4 4S 4V 4V 3 I. 459 nejl. voda
4 Fabio z Březnického Balkánu 6 AC Zbyněk Holub 4 3 4 4 4V 4Z 4 3 4 4 4 4 4 4 4S 3V 4V 4 I. 455 CACT
5 Alan Radhaften 10 NK Vojtěch Rambousek 4 4 4 4 4V 3N 4 3 4 4 4 4 3 4 4S 4V 4V 4 I. 450
6 Beyonce Juliet Buxusson 14 ASS Lenka Suchá 4 3 4 4 4V 4K 4 4 4 4 4 4 4 2 4S 3V 4V 4 I. 442 CACT
7 Conny z Nížkovského Klínku 2 NK Bc. Marie Horáková 4 4 4 4 4V 4N 4 4 4 4 4 3 4 2 4S 3V 4V 3 I. 436
8 Katy Perry Rosmery 9 AC Miloš Kašpar 4 4 4 4 3R 4Z 3 3 4 2 3 4 3 4 4S 4V 4V 3 I. 429 r.CACT, nejl. les
9 Ganwales Rosalie Princess Buxusson 1 ASS Martina Hladká 4 4 3 4 4V 3Z 4 4 4 4 4 4 4 4 3S 2V 4V 4 II. 438 nejl. pole
10 Coudy Canigou Oreaster 19 AC Podrazil David 4 0 4 4 4V 4Z 4 4 4 3 4 4 2 3 4S 4V 4V 4 II. 418
11 Gera Any-Bon 7 NK Alena Bártlová, DiS. 4 4 4 4 4R 4N 4 4 4 4 4 3 2 2 4R 4V 4V 4 II. 406
12 Carlos ze Slovákové 20 NK Eduard Andrla 4 0 4 4 4R 3N 4 3 3 4 3 2 2 4 4S 4V 4V 3 II. 377
13 Dustin vom Schieferberg 17 ASS Regina Kind 4 4 4 4 4V 2N 3 3 2 3 2 2 4 3 4R 3V 4V 2 II. 349
14 Amaryllis Monroe Buxusson 23 ASS Philip Hladký 4 0 4 4 4V 2N 4 4 2 4 4 4 4 4 4S 3V 4V 1 III. 390
15 Arina Králův hrádek 4 WSS Tereza Tinglová 2 0 3 4 3R 1N 3 1 2 2 3 3 4 2 3V 4V 4R 3 III. 273
  Bára z Dřínového kopce 22 AC Roman Špaček 4 4 3 4 4R 4Z 4 3 2 0 - 3 4 2 4S 4V 1V 2 neobstál
  Billy Elliot Buxusson 15 ASS Ing. Milan Hrůza, Ph.D. 4 2 4 4 4V 3Z 4 3 2 0 - - - - 4S 4V 3V 2 neobstál
  Derek vom Schieferberg 16 ASS Stefanie Becker 4 0 4 4 4R 3N 4 4 4 0 - - - - 3R 2V 4R 3 neobstál
  Naty Black Rosmery 11 AC Miloš Kašpar 4 0 4 4 - - 4 2 - 0 - 4 4 4 - - - - neobstál
  Eastfarmś Through the Fire 13 WSS Ing. Bohuslav Zemánek 2 0 2 4 4V 3K 2 0 4 - - - - - 3S 3V 4V 2 neobstál
  Ataman z Bílé vody 3 NK Šihor David 4 4 4 4 - - 4 0 - - - - - - - - - - neobstál
  FILADELFIA ŠTĚPROVÁ 8 AC Ing.Jaroslav Šarman - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Jack z Větrné paseky 5 NK Alena Bártlová, DiS. - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 6: Vyhánění zvěře z houštin (Z = z odložení, K = kombinované, N = od nohy), 7: Vyhledávání - slídění, 8: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 9: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 10: Vlečka se srstnatou zvěří, 11: Vlečka s pernatou zvěří, 12: Přinášení kachny z hluboké vody, 13: Slídění v rákosí, 14: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 15: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 16: Barva (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 17: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 18: Chování na stanovišti v lese

Vrchní rozhodčí: Alois Havrlant

Rozhodčí: Milan Folťan, Ing. Irena Erhartová, Martin Petráň, Ing. Jarmila Jindřichovská, Josef Machát, Přemysl Bouška, Zdeněk Veleba, Ing. Jan Horyna, Jindřich Šimara, Jana Velebová

 

Foto

Zdena Šubrtová

Michal Řiháček

Jiří Krauzovič

Alena Bártlová

První den a zahájení

Druhý den a vyhlášení