Klubové ZPR Číměř 15.-16. 9. 2018 - výsledky

Klubové zkoušky přinášení retrieverů - CACT

Číměř 15.-16.9.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516171819202122CenaBodyTitul
1 Darsy z Kolbyho vršku 5 GR Prašivková Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 428 (68) CACT, Vítěz zkoušek
2 Christopher z Liblických rákosin 8 GR Mach Jaroslav 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 423 (68) r.CACT
3 Adélka Lovcovo srdce 4 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 I. 419 (68) CACT
4 Queen Rose By Queen´s Joy 6 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 419 (67) r.CACT
5 Now I´m Here Exotic Lunas 10 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3V 4 3 4 4 4 I. 418 (67) CACT
6 Chip Chlupaté štěstí 13 GR Berounský Martin 4 4 3 3 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 414 (67)
7 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 20 LR Zimová Naďa 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 3 I. 405 (64)
8 Absolut First Ida Garonera 16 NSR Pešková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 II. 414 (68)
9 Cailla Catherine Alfa Sirius 19 LR Lačňáková Jitka 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 412 (67)
10 Darius Flores Vitae 3 GR Machová Marie 4 4 4 2 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 408 (68)
11 Denny ze Starého Brázdima 17 FCR Pemlová Veronika 4 4 2 3 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 407 (67)
12 Era z Kolbyho vršku 2 GR Prašivková Jana 4 4 4 2 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 II. 406 (66)
13 Garsis Rose Aurea Rosa 9 GR Píchová Eva 4 4 2 2 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 II. 403 (67)
14 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 15 GR Maříková Iva 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3V 4 4 3 4 3 II. 402 (64)
15 Arrow To My Heart of Galgaris 22 LR Dědek Vladimír 4 4 3 2 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 3 4V 4 3 3 4 4 II. 386 (65)
16 Britney Sweet Albipolis 21 GR Kamešová Jana 4 4 3 1 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 III. 402 (68)
17 Dream Domenika Evigold 11 GR Tíkalová Zuzana 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 4V 4 4 3 4 4 III. 396 (65)
18 Fleur z Liblických rákosin 18 GR Haklová Lenka 4 4 2 3 3 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 1 4V 4 3 4 4 4 III. 377 (67)
19 Orion Chlupaté štěstí 7 GR Vlach Jaroslav Ing. 4 4 2 1 4 4 4 2 2 4 4 4V 4 3 4 4 3V 4 4 2 3 3 III. 347 (56)
  Celsea z Černobílé Duhy 12 LR Vrublová Lenka 4 4 0 4 4 4 - - 4 4 4 4V 4 4 - - 4V - - 4 3 - neobstál
  Dasty od Rybníka Kamenný 14 GR Frgal Václav Ing. 3 4 - 4 4 1 - - 4 4 - 4V 4 3 - - 4V - - 4 4 - odstoupil
  Džedhor z Českomoravské vysočiny 1 LR Kopáčková Renata 4 4 1 1 - - 3 2 - - 0 - - - 4 4 - 4 3 - 3 2 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost (les), 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Stanislav Brožek, Zdeněk Pils, Miroslav Kopic, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Vojtěch Kuthejl, Lukáš Vlas, Branko Danielovský

Vítězové

?? ??

GR Darsy z Kolbyho vršku, Vítěz zkoušek, CACT

vůdkyně Jana Prašivková

GR Christopher z Liblických rákosin, 2. místo res. CACT

vůdce Jaroslav Mach

?? ??

LR Adélka Lovcovo srdce, 3. místo, CACT
LR Queen Rose By Queen´s Joy, 4. místo, res. CACT

vůdkyně Mgr. Jana Andrášková

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, 5. místo, CACT

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

Foto