Svatováclavský pohár 29.-30. 9. 2018 - výsledky
Doplněno foto

Svatováclavský pohár retrieverů

Houštka 29.-30. 9. 2018

Poř.PesPlem.VůdceLesní zkouškyPodzimní zkouškySoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 3 CACT I. 258 3 CACT I. 227 6 Vítěz Svatováclavského poháru
2 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 5 CACT I. 255 1 CACT I. 232 6  
3 Brook ze Zlaté Skalky GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 r.CACT I. 258 6 I. 222 10  
4 Adélka Lovcovo srdce LR Andrášková Jana Mgr. 10 II. 214 2 r.CACT I. 228 12  
5 Cora Rose Ane od Hošťálky CBR Svobodová Ivana 2 CACT I. 262 11 II. 222 13  
6 Achiles Silvis Sancti Huberti GR Keppert David 9 II. 248 8 I. 212 17  
7 Hatátitlá z Královských teras GR Stejskalová Jana 12 III. 217 5 r.CACT I. 223 17  
8 BEST FALCO Silvis Sancti Huberti GR Keppertová Soňa 11 III. 220 7 I. 216 18  
9 Hippy Jack Libami CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 8 II. 249 12 II. 220 20  
10 Run And Retrieve Brdské zlato GR Štorková Libuše MVDr. 7 II. 251 14 II. 211 21  
11 Chris z Královských teras GR Novák Michal 6 I. 247 16 III. 217 22  
12 Make Right Decisions Brdské zlato GR Libánská Renata 13 III. 196 9 I. 212 22  
  Dasty od Rybníka Kamenný GR Frgal Václav Ing. 1 CACT I. 263 -   - - -  
  Enzo Golden Sirius GR Libánský Miloslav -   - - 4 CACT I. 227 -  
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury LR Zimová Naďa -   - - 10 I. 209 -  
  Harry Potter Aurea Rosa GR Bučková Eva -   - - 13 II. 214 -  
  Arrow To My Heart of Galgaris LR Dědek Vladimír -   - - 15 II. 202 -  
  Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr -   - - 17 III. 199 -  

 

 

Klubové lesní zkoušky CACT a res. CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213CenaBodyTitul
1 Dasty od Rybníka Kamenný 4 GR Frgal Václav Ing. 4 3 4 4 4S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 263 (24) CACT
2 Cora Rose Ane od Hošťálky 11 CBR Svobodová Ivana 4 4 4 4 3S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 262 (24) CACT
3 Black Nikkita Wild Happiness 5 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 258 (24) CACT
4 Brook ze Zlaté Skalky 10 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 258 (24) r.CACT
5 Queen Rose By Queen´s Joy 6 LR Andrášková Jana Mgr. 4 3 4 4 4V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 255 (24) CACT
6 Chris z Královských teras 16 GR Novák Michal 4 3 4 4 3S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 247 (24)
7 Run And Retrieve Brdské zlato 13 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 3 2S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 251 (24)
8 Hippy Jack Libami 7 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 3 4 4 4S 3V 2 4V 4 4 4V 4 4 II. 249 (24)
9 Achiles Silvis Sancti Huberti 12 GR Keppert David 4 2 4 4 3S 4V 4 4V 4 4 4V 4 3 II. 248 (23)
10 Adélka Lovcovo srdce 3 LR Andrášková Jana Mgr. 3 2 4 4 2V 3V 4 4V 4 3 4V 4 3 II. 214 (21)
11 BEST FALCO Silvis Sancti Huberti 15 GR Keppertová Soňa 4 3 4 1 2S 4V 4 4V 4 2 4V 4 3 III. 220 (18)
12 Hatátitlá z Královských teras 18 GR Stejskalová Jana 4 3 4 4 1S 2V 3 4V 4 3 4V 4 4 III. 217 (22)
13 Make Right Decisions Brdské zlato 9 GR Libánská Renata 3 2 3 3 3S 1V 4 3V 4 4 4V 4 3 III. 196 (21)
  Harry Potter Aurea Rosa 2 GR Bučková Eva 2 2 0 4 4V 1V - - 4 - 2V - 4 neobstál
  Arrow To My Heart of Galgaris 1 LR Dědek Vladimír - - - - 4V 0V - - 4 - - - - neobstál
  Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr - - - - - - 4 - - - - - - odstoupil
  Enzo Golden Sirius 17 GR Libánský Miloslav - - - 0 - - 4 - - - - - - neobstál
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 8 LR Zimová Naďa - - - 0 - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miloslav Šafařík, Branko Danielovský, Milan Kříž, Alena Dragounová, Milan Plechatý, Eva Píchová, Josef Slabý

 

Klubové podzimní zkoušky CACT a res. CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Queen Rose By Queen´s Joy 6 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (48) CACT
2 Adélka Lovcovo srdce 3 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 228 (48) r.CACT
3 Black Nikkita Wild Happiness 5 FCR Rosochová Hana 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48) CACT
4 Enzo Golden Sirius 17 GR Libánský Miloslav 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48) CACT
5 Hatátitlá z Královských teras 18 GR Stejskalová Jana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (48) r.CACT
6 Brook ze Zlaté Skalky 10 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (48)
7 BEST FALCO Silvis Sancti Huberti 15 GR Keppertová Soňa 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 216 (46)
8 Achiles Silvis Sancti Huberti 12 GR Keppert David 4 3 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 3 I. 212 (46)
9 Make Right Decisions Brdské zlato 9 GR Libánská Renata 4 3 4 3 4 4 4 4V 3 3 4 4 I. 212 (45)
10 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 8 LR Zimová Naďa 3 3 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 209 (47)
11 Cora Rose Ane od Hošťálky 11 CBR Svobodová Ivana 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (48)
12 Hippy Jack Libami 7 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 4 4 4 2 4 4 3V 4 4 4 4 II. 220 (48)
13 Harry Potter Aurea Rosa 2 GR Bučková Eva 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 2 4 II. 214 (48)
14 Run And Retrieve Brdské zlato 13 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 3 4 2 4 4V 4 3 4 4 II. 211 (46)
15 Arrow To My Heart of Galgaris 1 LR Dědek Vladimír 4 3 2 3 4 4 4 4V 3 4 4 3 II. 202 (46)
16 Chris z Královských teras 16 GR Novák Michal 4 4 4 1 4 4 4 4V 4 4 4 4 III. 217 (48)
17 Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr 4 4 4 1 4 4 4 4V 4 4 1 3 III. 199 (46)
  Dasty od Rybníka Kamenný 4 GR Frgal Václav Ing. 4 4 0 3 - 4 4 4V 4 4 3 3 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miroslav Šafařík, Branko Danielovský, Milan Kříž, Alena Dragounová, Milan Plechatý, Eva Píchová, Josef Slabý

Vítězové

?? ??

FCR Black Nikkita Wild Happiness, CACT z KLZ, CACT z KPZ
Vítěz Svatováclavského poháru

vůdkyně Hana Rosochová

LR Queen Rose By Queen's Joy, CACT z KLZ, CACT z KPZ, 2. místo
LR Adélka Lovcovo srdce, res. CACT z KPZ, 4. místo

vůdkyně Mgr. Jana Andrášková

?? ??

GR Brook ze Zlaté Skalky, res. CACT z KLZ, 3. místo

vůdkyně MVDr. Šárka Navrátilová

CBR Cora Rose Ane od Hošťálky, CACT z KLZ, 5. místo

vůdkyně Ivana Svobodová