Field Trial Protivín 24. a 25. 11. 2018 - výsledky
Pondělí, 26 Listopad 2018 17:57

Field Trial

181125

Protivín 24. 11. 2018

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Fendawood Dark Velvet 11 LR Martina Gollner EXC/ Výborně CACIT, CACT
Lettersgreen Albel 5 LR Romed Waldner EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
Huels' Hunters Indigo River 15 LR Yvonne Koradi EXC/ Výborně
Henderick Team Williams 10 LR Stephanie Huf EXC/ Výborně
Trompeterbakkens Teddy 8 LR Tibor Pittich EXC/ Výborně
Absolute Power's Adonis 1 GR Lukas Glatzer VG/ Velmi dobře
Ragweed's Grandeur of Fendawood 13 LR Stefanie Latham VG/ Velmi dobře
Welldox Best Madoc 7 GR Marion Thäle VG/ Velmi dobře
Ajuna von der Mohnenfluh 17 LR Ivonne Brunold G/ Dobře
Bell Oktave Benjamin 16 GR Brigitte Becksteiner-Bichler G/ Dobře
Greenbriar Piano 3 LR Manuel Waldner G/ Dobře
Wildclover's A Black Boy 4 LR Elke Ackerl G/ Dobře
Diego von den Hochangern 9 LR Carola Attwenger NC/ Neklasifikován
Gundog's Choice Chelsea 14 LR Jörg Brach NC/ Neklasifikován
Niccolo vom Walzenhof 2 LR Jochen Waschke NC/ Neklasifikován
ReedBed Arnold 12 LR Almut Puchner NC/ Neklasifikován
Waterfriend End of the Story 18 LR Heidemarie Sulzbacher NC/ Neklasifikován
Waterfriend Dragos 6 LR Natalie Burgstaller EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Pauliina Ahola (Fin), Fons Exelsmans (Bel), Ing. Jaroslav Šarman (Cze), Michaela Tomcová (Cze)

Protivín 25. 11. 2018

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Beechdale's Dusty Hazel 3 LR Ivonne Brunold EXC/ Výborně CACIT, CACT
Greenbriar Piano 11 LR Manuel Waldner EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
Henderick Team Williams 8 LR Stephanie Huf EXC/ Výborně
Gundog's Choice Chelsea 6 LR Jörg Brach VG/ Velmi dobře
Lettersgreen Albel 18 LR Romed Waldner VG/ Velmi dobře
Absolute Power's Adonis 7 GR Lukas Glatzer G/ Dobře
Bell Oktave Benjamin 13 GR Brigitte Becksteiner-Bichler G/ Dobře
Niccolo vom Walzenhof 16 LR Jochen Waschke G/ Dobře
Fendawood Dark Velvet 14 LR Martina Gollner NC/ Neklasifikován
Ragweed's Aston of Fendawood 17 LR Stefanie Latham NC/ Neklasifikován
ReedBed Bardolino 9 LR Karolina Imbiorska NC/ Neklasifikován
Waterfriend Dragos 15 LR Natalie Burgstaller NC/ Neklasifikován
Waterfriend End of the Story 1 LR Heidemarie Sulzbacher NC/ Neklasifikován
Welldox Best Madoc 10 GR Marion Thäle NC/ Neklasifikován
Wildclover's A Black Boy 12 LR Elke Ackerl NC/ Neklasifikován
Huels' Hunters Indigo River 5 LR Yvonne Koradi EL/ Vyloučen
Reedbed Anthony 2 LR Władysław Hoff EL/ Vyloučen
Trompeterbakkens Teddy 4 LR Tibor Pittich EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Pauliina Ahola (Fin), Fons Exelsmans (Bel), Ing. Jaroslav Šarman (Cze), Michaela Tomcová (Cze)