DT a WT Chrudim 23. a 24. 3 2019 - výsledky
Úterý, 26 Březen 2019 16:21

DT Chrudim - novice

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

classification

pos.

3

 Spiritlane Bavia

21.11.2016

LR

male

Péter Csordás

excellent

1

7

 Bazooka Dark Lavondyss

11.04.2015

LR

female

Agnieszka Wojtków

excellent

2

8

 Face To Face You’re The Inspiration

19.09.2013

LR

male

Peter Prislupský

excellent

3

4

 Beowulf Dark Lavondyss

11.04.2015

LR

male

Grzegorz Duda

excellent

4

2

 Frodo Cotoneaster

09.03.2017

LR

male

Arkadiusz Pohl

good

1

 Spiritlane Bimal

21.11.2016

LR

male

István Bakó

good

6

 Bazingaaa Dark Lavondyss

11.04.2015

LR

female

Petr Beneš

n.c.

9

 Chillout Zanzibar z Borowskich Stawów

25.01.2016

LR

male

Sebastian Zagłoba

n.c.

11

 Enzo Golden Sirius

26.08.2015

GR

male

Miloslav Libánský 

n.c.

10

 Absolut First Izolda Garonera

20.01.2014

NSDTR

female

Martina Garová

el.

5

 De Illemina Arlet Star

19.03.2016

LR

female

Michaela Fikejzová

el.

Judges: Mr. John Birkett (GBR), Mr. Robert Worrall (GBR)

DT Chrudim - open

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

classification

pos.

6

 ReedBed Bardolino

03.04.2016

LR

male

Karolina Imbiorska

excellent

1

2

 ReedBed Anthony

17.01.2015

LR

male

Władysław Hoff

excellent

2

3

 Blackthorn Karim

23.03.2011

LR

male

István Bakó

excellent

3

1

 Cool Frieda Arlet Star

03.03.2014

LR

female

Michaela Tomcová

very good

4

 Chesapeakeheart Cashew

23.02.2013

CBR

female

Gerlinde Boross

very good

5

 SedgeGrass Hop, Skip and Jump

08.01.2014

CBR

male

Dana Slabá

good

Judges: Mr. John Birkett (GBR), Mr. Robert Worrall (GBR)

WT Chrudim - puppy class

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

4

 Compendio I'm Your Man

26.04.2016

FCR

male

Emilia Czechowicz

19

18

20

20

77

excellent

1

17

Cara Mia Benison

16.12.2016

LR

female

Štěpánka Stříbrná

18

19

20

19

76

excellent

2

18

Caramela Bon Bon Luckykay

21.04.2017

LR

female

Kateřina Pernická

20

19

15

20

74

excellent

3

5

 Frodo Cotoneaster

09.03.2017

LR

male

Arkadiusz Pohl

19

18

15

20

72

excellent

4

11

 Aerlig Ingeborg Sannur Rydgadur   

26.06.2017

LR

female

Jaroslav Čapek

18

19

20

14

71

very good
judge’s choice

5

9

 Aerlig Ancha Sannur Rydgadur  

26.06.2017

LR

female

Michal Dvořáček

18

20

12

20

70

very good

6

3

 Diamante Blu Nella Mia Stanza

01.12.2016

FCR

male

Kamila Bolfová

16

15

16

20

67

very good

7

15

 Cheek to Cheek Jack the Bear

05.09.2014

GR

male

Barbora Břízová

16

13

20

16

65

very good

8

12

 Hercules Aguzannis

05.04.2016

LR

male

Anastázia Guzanová

15

17

13

18

63

very good

9

14

 Jaffettuoso Kaila od Ivanského jezera

16.03.2016

FCR

female

Tereza Vaňková

12

14

19

16

61

good

10

1

 Adapa Bria Ašarti

09.10.2015

FCR

female

Soňa Plvanová

12

10

17

19

58

good

11

2

 La Valentino Molly od Ivanského jezera

14.02.2017

FCR

female

Renata Kudláčková

17

0

18

19

54

n.c.

10

 Cool Zara Angel From Slovakia

02.03.2014

FCR

female

Michal Králik

17

14

0

17

48

n.c.

7

 Sweet Temptation Dark Obession

31.05.2014

FCR

female

Joanna Grabowska

18

0

12

17

47

n.c.

13

 Think Twice Atena

10.06.2017

GR

female

Štěpán Tutter

15

12

0

17

44

n.c.

6

 Vildandens Oscar af Molteli

13.12.2016

NSDTR

male

Jitka Coufalová

0

10

17

16

43

n.c.

8

 Alexis from Chocolate Valley

26.05.2017

LR

female

Tomáš Břicháček

0

0

0

18

18

n.c.

16

Aprictot Beauty Tulip Rock on Fire

13.07.2013

FCR

female

Joanna Jarzebowska

0

0

0

10

10

n.c.

 Judges: Mr. John Birkett (GBR) T1&T2, Mr. Robert Worrall (GBR) T3&T4

WT Chrudim - novice class

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

32

Bety z Krásných lesů Křivoklátských

04.06.2015

LR

female

Vladimír Hoblík

19

20

15

20

74

excellent

1

22

 Aria Eden Loci

10.03.2015

LR

female

Jana Šimková

18

14

17

18

67

very good

2

25

 Frodo Cotoneaster

09.03.2017

LR

male

Arkadiusz Pohl

20

17

15

15

67

very good
judge’s choice

3

31

 Diana Aguzannis

07.03.2014

LR

female

Anastázia Guzanová

18

18

11

16

63

very good

4

24

 Compendio I'm Your Man

26.04.2016

FCR

male

Emilia Czechowicz

19

18

20

0

57

n.c.

28

 Bandy Labský vítr

09.04.2012

FCR

male

Petra Sedláková

17

0

17

17

51

n.c.

27

 Little Violet’s Like a Hurricane

18.01.2013

GR

male

Lucie Kozlová

10

0

18

18

46

n.c.

29

 Ella Pear Barton

06.06.2013

LR

female

Hana Břicháčková

0

0

0

0

0

n.c.

21

 Chesapeakeheart ET

07.09.2016

CBR

male

Gerlinde Boross

18

0

-

16

-

n.c.

Judges: Mr. John Birkett (GBR) T1&T2, Mr. Robert Worrall (GBR) T3&T4

WT Chrudim - intermediate class

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

4

 Spiritlane Bavia

21.11.2016

LR

male

Péter Csordás

20

17

16

19

72

excellent

1

3

 Spiritlane Bimal

21.11.2016

LR

male

István Bakó

17

20

20

15

72

excellent
judge’s choice

2

6

 Cougar Dark Lavondyss

24.05.2016

LR

male

Petr Valenta

15

20

17

16

68

very good

3

2

 Bazooka Dark Lavondyss

11.04.2015

LR

female

Agnieszka Wojtków

20

14

15

18

67

very good

4

7

 Face To Face You’re The Inspiration

19.09.2013

LR

male

Peter Prislupský

16

18

16

17

67

very good

4

1

 Chillout Zanzibar z Borowskich Stawów

25.01.2016

LR

male

Sebastian Zagłoba

15

14

17

17

63

very good

6

8

 Hera’s Maisie von Bauernhirschtal

01.07.2013

GR

female

Dana Pešková

18

0

14

20

52

n.c.

5

 Hunter's Moonlight Neverland's Wendy

13.10.2016

NSDTR

female

Jaroslava Fišerová

0

14

16

17

47

n.c.

Judges: Mr. John Birkett (GBR) T1&T2, Mr. Robert Worrall (GBR) T3&T4

WT Chrudim - open class

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

11

 Beowulf Dark Lavondyss

11.04.2015

LR

male

Grzegorz Duda

16

20

18

20

74

excellent

1

16

 Bazingaaa Dark Lavondyss

11.04.2015

LR

female

Petr Beneš

17

19

18

19

73

excellent

2

19

 Cool Frieda Arlet Star

03.03.2014

LR

female

Michaela Tomcová

18

20

16

19

73

excellent
judge’s choice

3

13

 Blackthorn Karim

23.03.2011

LR

male

István Bakó

18

17

17

19

71

very good

4

15

 Arapaho Tessa Lavondyss

19.06.2013

LR

female

Irena Wrobelová

17

17

20

17

71

very good

4

12

 ReedBed Anthony

17.01.2015

LR

male

Władysław Hoff

17

16

19

16

68

very good

6

18

 ReedBed Bardolino

03.04.2016

LR

male

Karolina Imbiorska

14

20

16

18

68

very good

6

14

 SedgeGrass Hop, Skip and Jump

08.01.2014

CBR

male

Dana Slabá

17

8

12

17

54

good

8

Judges: Mr. John Birkett (GBR) T1&T2, Mr. Robert Worrall (GBR) T3&T4