XIII. Jihočeské derby Stříbřec 13.-14.10.2018 - výsledky

XIII. Jihočeské Derby Retrieverů

Stříbřec - 13.-14.10.2018

DSC_6447

 

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Spinnaker-Flinthills CBR Smejkalová Jana 1 CACT I. 226 2 CACT I. 170 3 Vítěz Derby
2 Greedigut z Helfštýna LR Blaschke Martin 4 CACT I. 216 1 CACT I. 172 5  
3 Aslan Saint Dog FCR Meletzký Vladimír 2 CACT I. 223 4 r.CACT I. 166 6  
4 Fleur de Lis Tercius FCR Žampachová Barbora Mgr. 3 r.CACT I. 223 7 I. 155 10  
5 Don od Turoveckých rybníků FCR Ondra Josef Ing. 8 II. 220 3 CACT I. 170 11  
6 Bea Blanche Jackie´s dream GR Majerová Irena Mgr. 6 II. 224 6 CACT I. 161 12  
7 Gremlin z Helfštýna LR Blaschke Milada 7 II. 222 5 r.CACT I. 162 12  
8 Erendis Tercius FCR Ryčlová Ivana 5 I. 208 10 II. 144 15  
9 Annabell Lab´s KaLay LR Šindlerová Zuzana 10 II. 214 9 II. 153 19  
10 Elroy Amyflatt FCR Berit Jaroslav Ing., MBA 9 II. 215 12 III. 156 21  
11 Anna Bella z Bonifácova GR Herrmannová Eva Ing. 12 II. 186 11 II. 141 23  
12 Bubble My Star Royal Standard LR Kateřina Kotoučková 15 III. 174 8 I. 138 23  
13 Qwendy Gold z Orvetu LR Denková Petra 11 II. 213 13 III. 146 24  
14 I´m Blueberry Star Royal Standard LR Elblová Tereza 14 II. 178 14 III. 127 28  

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Spinnaker-Flinthills 3 CBR Smejkalová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (51) CACT
2 Aslan Saint Dog 8 FCR Meletzký Vladimír 4 4 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 I.R 223 (52) CACT
3 Fleur de Lis Tercius 5 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 223 (52) r.CACT
4 Greedigut z Helfštýna 9 LR Blaschke Martin 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 216 (51) CACT
5 Erendis Tercius 4 FCR Ryčlová Ivana 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 3 3 3 I. 208 (49)
6 Bea Blanche Jackie´s dream 6 GR Majerová Irena Mgr. 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 224 (52)
7 Gremlin z Helfštýna 2 LR Blaschke Milada 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (51)
8 Don od Turoveckých rybníků 7 FCR Ondra Josef Ing. 4 4 4 4 2 4 4 3V 4 4 4 4 II. 220 (52)
9 Elroy Amyflatt 11 FCR Berit Jaroslav Ing., MBA 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 2 II. 215 (49)
10 Annabell Lab´s KaLay 14 LR Šindlerová Zuzana 4 4 4 4 2 4 4 3V 4 4 4 3 II. 214 (51)
11 Qwendy Gold z Orvetu 13 LR Denková Petra 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 213 (50)
12 Anna Bella z Bonifácova 1 GR Herrmannová Eva Ing. 4 2 4 4 3 4 4 2R 4 4 2 2 II. 186 (46)
13 Brook Maybe Angels 15 GR Hanykova Jana 4 3 4 3 3 2 4 4R 4 3 3 3 II. 184 (47)
14 I´m Blueberry Star Royal Standard 10 LR Elblová Tereza 4 3 3 2 2 4 4 3R 4 4 3 2 II. 178 (48)
15 Bubble My Star Royal Standard 12 LR Kateřina Kotoučková 4 2 4 4 1 4 4 3R 3 3 3 2 III. 174 (42)

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: MVDr. František Šimek

Rozhodčí: Bc. Alena Brůžková, Ing. Irena Erhartová, Stanislav Brožek, František Bárta st., Václav Fišer, Zdeněk Pils

Zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Greedigut z Helfštýna 9 LR Blaschke Martin 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (48) CACT
2 Spinnaker-Flinthills 3 CBR Smejkalová Jana 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (47) CACT
3 Don od Turoveckých rybníků 7 FCR Ondra Josef Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (46) CACT
4 Aslan Saint Dog 8 FCR Meletzký Vladimír 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (46) r.CACT
5 Gremlin z Helfštýna 2 LR Blaschke Milada 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (46) r.CACT
6 Bea Blanche Jackie´s dream 6 GR Majerová Irena Mgr. 3 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 I. 161 (45) CACT
7 Fleur de Lis Tercius 5 FCR Žampachová Barbora Mgr. 3 4 4 4 4 3 4V 3 4 4 I. 155 (43)
8 Bubble My Star Royal Standard 12 LR Kateřina Kotoučková 3 3 4 3 4 3 4R 4 3 3 I. 138 (40)
9 Annabell Lab´s KaLay 14 LR Šindlerová Zuzana 4 3 4 4 4 4 2V 3 4 4 II. 153 (46)
10 Erendis Tercius 4 FCR Ryčlová Ivana 3 3 4 2 4 3 4V 4 2 4 II. 144 (45)
11 Anna Bella z Bonifácova 1 GR Herrmannová Eva Ing. 2 3 4 4 4 3 4R 4 3 4 II. 141 (46)
12 Elroy Amyflatt 11 FCR Berit Jaroslav Ing., MBA 4 4 4 3 4 3 4V 4 1 4 III. 156 (44)
13 Qwendy Gold z Orvetu 13 LR Denková Petra 1 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 III. 146 (44)
14 I´m Blueberry Star Royal Standard 10 LR Elblová Tereza 1 4 4 2 4 2 4R 4 3 4 III. 127 (41)

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: MVDr. František Šimek

Rozhodčí: Bc. Alena Brůžková, Ing. Irena Erhartová, Stanislav Brožek, František Bárta st., Václav Fišer, Zdeněk Pils

Účastníci

?? ?? ??

FCR Elroy Amyflatt

Berit Jaroslav Ing., MBA

LR Greedigut z Helfštýna

Blaschke Martin

LR Gremlin z Helfštýna

Blaschke Milada

?? ?? ??

LR Qwendy Gold z Orvetu

Denková Petra

LR I´m Blueberry Star Royal Standard

Elblová Tereza

GR Anna Bella z Bonifácova

Herrmannová Eva Ing.

?? ?? ??

LR Bubble My Star Royal Standard

Kotoučková Kateřina Mgr.

GR Bea Blanche Jackie´s dream

Majerová Irena Mgr.

FCR Aslan Saint Dog

Meletzký Vladimír

?? ?? ??

FCR Don od Turoveckých rybníků

Ondra Josef Ing.

FCR Erendis Tercius

Ryčlová Ivana

CBR Spinnaker-Flinthills

Smejkalová Jana

?? ?? ??

LR Annabell Lab´s KaLay

Šindlerová Zuzana

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

GR Brook Maybe Angels

Hanykova Jana

Vítězové

?? ??

CBR Spinnaker-Flinthills, CACT z KPZ, CACT z KZVP, Vítěz derby

vůdkyně Jana Smejkalová

LR Greedigut z Helfštýna, CACT z KPZ, CACT z KZVP, 2. místo

vůdce Martin Blaschke

?? ??

FCR Aslan Saint Dog, CACT z KPZ, res. CACT z KZVP, 3. místo

vůdce Vladimír Meletzký

FCR Fleur de Lis Tercius, res. CACT z KPZ, 4. místo

vůdkyně Mgr. Barbora Žampachová

?? ??

FCR Don od Turoveckých rybníků, CACT z KVZP, 5. místo

vůdce Ing. Josef Ondra

GR Bea Blanche Jackie´s dream, CACT z KZVP, 6. místo

vůdkyně Mgr. Irena Majerová

??

LR Gremlin z Helfštýna, res. CACT z KZVP, 7. místo

vůdkyně Milada Blaschke