Field Trial České Budějovice 6. a 7. 12. 2018 - výsledky

Field Trial

České Budějovice 6. 12. 2018

181206

 

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Greenbriar Piano 6 LR Manuel Waldner EXC/ Výborně CACIT, CACT
Arapaho Shelf Lavondyss 10 LR Martin Incédi EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
Huels' Hunters Indigo River 12 LR Yvonne Korradi EXC/ Výborně
Niccolo vom Walzenhof 13 LR Jochen Waschke EXC/ Výborně
Chub Kanene's Apple Pie 2 LR Barbara Stadlhuber EXC/ Výborně
Ragweeds Codex 7 LR Kurt Becksteiner VG/ Velmi dobře
Absolute Power's Adonis 3 GR Lukas Glatzer NC/ Neklasifikován
Kornay Hunting Xcellent Grille 45 LR Anne-Marie Viereckl NC/ Neklasifikován
Lettersgreen Abel 11 LR Romed Waldner NC/ Neklasifikován
Reedbed Anthony 17 LR Władysław Hoff NC/ Neklasifikován
ReedBed Bardolino 9 LR Karolina Imbiorska NC/ Neklasifikován
Trompeterbakkens Teddy 1 LR Tibor Pittich NC/ Neklasifikován
Arapaho Star Lavondyss 18 LR Táňa Incédi EL/ Vyloučen
Carissima Bella od Černé perly 5 FCR Lucie Filišteinová EL/ Vyloučen
Cool Marker’s Gemstone Ruby 15 GR Karina Mahlstedt EL/ Vyloučen
Gladline Juli 4 LR Michael Simon EL/ Vyloučen
ReedBed Arnold 16 LR Christian Puchner EL/ Vyloučen
Waterfriend End of the Story 8 LR Heidemarie Sulzbacher EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Sergio Franchi (Ita), Ing. Veronika Bromová (Cze), Ing. Jaroslav Šarman (Cze), Michaela Tomcová (Cze)

Field Trial

České Budějovice 7. 12. 2018

181207

 

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Bsuna´s Chattanooga Choo Choo 1 LR Barbara Stadlhuber EXC/ Výborně CACIT, CACT
Bell Oktave Benjamin 16 GR Kurt Becksteiner EXC/ Výborně r.CACIT, CACT
Trompeterbakkens Teddy 8 LR Tibor Pittich EXC/ Výborně r.CACT
ReedBed Bardolino 4 LR Karolina Imbiorska EXC/ Výborně
Absolute Power's Adonis 2 GR Lukas Glatzer G/ Dobře
Gladline Juli 7 LR Michael Simon NC/ Neklasifikován
Chub Kanene's Apple Pie 9 LR Barbara Stadlhuber NC/ Neklasifikován
Niccolo vom Walzenhof 11 LR Jochen Waschke NC/ Neklasifikován
Waterfriend Dragos 13 LR Natalie Burgstaller NC/ Neklasifikován
Cool Marker’s Gemstone Ruby 18 GR Karina Mahlstedt EL/ Vyloučen
Greenbriar Piano 17 LR Manuel Waldner EL/ Vyloučen
Huels' Hunters Indigo River 15 LR Yvonne Korradi EL/ Vyloučen
Lettersgreen Abel 3 LR Romed Waldner EL/ Vyloučen
Ragweeds Codex 12 LR Kurt Becksteiner EL/ Vyloučen
Reedbed Anthony 14 LR Władysław Hoff EL/ Vyloučen
ReedBed Arnold 10 LR Christian Puchner EL/ Vyloučen
Waterfriend End of the Story 6 LR Heidemarie Sulzbacher EL/ Vyloučen
Welldox Best Madoc 5 GR Marion Thäle EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Sergio Franchi (Ita), Ing. Veronika Bromová (Cze), Ing. Jaroslav Šarman (Cze), Michaela Tomcová (Cze)